VIII Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy ,,Winobranie 2019" - Zielona Góra 13-15.09.2019 r.

 

Komunikat turniejowy -> TUTAJ

Plakat turniejowy -> TUTAJ

 

74 lekarzy - pasjonatów gry w tenisa przybyło do Zielonej Góry w czasie święta Winobrania. W pięknej scenerii kortów MOSiR i przy słonecznej pogodzie odbył się ostatni w tym sezonie turniej na ,,mączce". MVP zawodów zostali Marcin Pokrzywnicki i Małgorzata Pawelec - Wojtalik. W imieniu organizatorów i sponsorów dziękuję za walkę, rodzinną atmosferę i wspaniałą lekarską integrację. Do zobaczenia za rok!

 

Autor relacji: Lech Borkowski

 

SKRÓTOWE WYNIKI:

 

KOBIETY SINGIEL OPEN

1. Olesja Szpak

2. Agata Wojciuk

3. Kinga Janczukowicz

 

KOBIETY SINGIEL +45

1. Joanna Szafranek

2. Anna Komar

3. Iwona Zdanowicz, Zofia Chilińska

 

KOBIETY SINGIEL +55

1. Katarzyna Strok-Brzozowska

2. Grażyna Martini-Kamińska

 

KOBIETY SINGIEL +60

1. Małgorzata Pawelec-Wojtalik

2. Bożena Kędzierska

3. Bożena Klimczyk

 

KOBIETY DEBEL OPEN

1. Agata Wojciuk/Olesja Szpak

2. Iwona Zdanowicz/Anna Komar

3. Joanna Szafranek/Kinga Janczukowicz

 

KOBIETY DEBEL +45

1. Małgorzata Pawelec-Wojtalik/Bożena Kędzierska

2. Grażyna Martini-Kamińska/Mariola Kąkol-Kaczmarska

3. Joanna Maryniuk-Muratov/Bożena Klimczyk

 

KOBIETY DEBEL +55

1. Małgorzata Pawelec-Wojtalik/Bożena Kędzierska

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL OPEN

1. Marcin Pokrzywnicki

2. Wiktor Savvides

3. Konrad Piskórz, Dariusz Nosal

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +35

1. Andrzej Jakubczyk

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +45

1. Marcin Krywiak

2. Robert Telega

3. Marek Komar, Bartosz Ruszkowski

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +50

1. Robert Kowalczyk

2. Marek Andrzejewski

3. Dariusz Terlecki, Lech Borkowski

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +55

1. Artur Ferencz

2. Grzegorz Przybylski

3. Dariusz Gajecki, Wiesław Bąba

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +60

1. Tomasz Maziak

2. Marek Pudełko

3. Andrzej Bachurski, Andrzej Kiedrowski

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +65

1. Daniel Leończyk

2. Kazimierz Bujak

3. Jerzy Sobel

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +70

1. Ryszard Koczorowski

2. Józef Szafranek

3. Andrzej Galubiński

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +75

1. Józef Safian

2. Zbigniew Nanowski

3. Bogdan Struk

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +80

1. Stanisław Świerad

 

MĘŻCZYŹNI DEBEL OPEN

1. Marcin Pokrzywnicki/Wiktor Savvides

2. Wojciech Pietrzak/Marcin Krywiak

3. Dariusz Nosal/Konrad Piskórz

 

MĘŻCZYŹNI DEBEL +45

1. Robert Telega/Robert Kowalczyk

2. Lech Borkowski/Artur Ferencz

3. Marek Komar/Dariusz Karoń

 

MĘŻCZYŹNI DEBEL +55

1. Aleksander Skop/Grzegorz Przybylski

2. Dariusz Gajecki/Piotr Wieczorkowski

3. Tomasz Maziak/Andrzej Bachurski, Kurasiewicz/Kiedrowski

 

MĘŻCZYŹNI SINGIEL +65

1. Daniel Leończyl/Kazimierz Bujak

2. Jerzy Sobel/Kurasiewicz

 

MĘŻCZYŃNI DEBEL +75

1. Józef Safian/Bogdan Struk

2. Zbigniew Nanowski/Stanisław Świerad

3. Adam Onyszkiewicz/Kadet Stemplewski

 

MIKST DO 100 LAT

1. Olesja Szpak/Marcin Krywiak

2. Zofia Krywiak/Wojciech Pietrzak

 

MIKST POWYŻEJ 100 LAT

1. Małgorzata Pawelec-Wojtaik/Marek Kintzi

2. Bożena Kędzierska/Dariusz Karoń

3. Mariola Kąkol-Kaczmarska/Marek Komar

 

TURNIEJ POCIESZENIA MĘŻCZYZN

1. Aleksander Skop

2. Piotr Wieczorkowski

 

 

PEŁNE WYNIKI, DRABINKI, GRUPY:

- K singiel open

- K singiel +45

- K singiel +55

- K singiel +60

- K debel open

- K debel +45

- K debel +55

- M singiel open gr. A

- M singiel open gr. B

- M singiel +35

- M singiel +45

- M singiel +50

- M singiel +55

- M singiel +60

- M singiel +65

- M singiel +70

- M singiel +75

- M singiel +80

- M debel open

- M debel +45

- M debel +55 gr. A

- M debel +55 gr. B

- M debel +65

- M debel +75

- M turniej pocieszenia

- Mikst do 100 lat

- Mikst powyżej 100 lat

 

 

ZDJĘCIA -> TUTAJ