MEDALIŚCI MISTRZOSTW ŚWIATA LEKARZY W TENISIE

stan na 30.10.2011 + MŚ Malta 2018

 

Zdobywcy Medali Złotych i tytułów Mistrzów Świata w swoich kategoriach wiekowych:

 

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)

  • singiel (Włochy 2000, Japonia 2001, Polska 2005, Malta 2006,
  • USA 2007, Chorwacja 2008, Słowacja 2010, Czechy 2011, Malta 2018)
  • debel (Indonezja 2003, Malta 2006, Malta 2018)
  • mixt (Słowacja 2010)

 

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)

  • singiel (Indonezja 2003, Malta 2006, USA 2007)
  • debel (Malta 2006, USA 2007, Chorwacja 2008, Malta 2018)
  • mixt (Czechy 2002, Polska 2005, Chorwacja 2008)

 

Elżbieta Baszyńska (Bytom)

  • singiel (Polska 2005, Malta 2006)
  • debel (Malta 2006)

 

Jolanta Kloc (Sanok)

  • singiel (Włochy 2000)

 

Anna Sabok-Rzepka (Poznań)

  • singiel (USA 2007)

 

Edyta Kowalska (Gdańsk)

  • singiel (Chorwacja 2008)

 

Aneta Szczerkowska- Dobosz (Gdańsk)

  • singiel (Słowacja 2010)

 

Marcin Krywiak (Wrocław)

  • singiel (Chorwacja 2008, Malta 2018)
  • debel (Włochy 2000, Japonia 2001,USA 2007, Chorwacja 2008)
  • mixt (Czechy 2002, Polska 2005, Chorwacja 2008)

 

Maciej Koczorowski (Poznań)

  • singiel (Japonia 2001)
  • debel (Włochy 2000, Japonia 2001)

 

+ Andrzej Jasiński (Łódź)

  • singiel (Japonia 2001)

 

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)

  • singiel (Finlandia 2009)
  • debel (Polska 2005, Finlandia 2009)

 

Mieczysław Ludkiewicz

  • singiel (Polska 2005)

 

Grzegorz Przybylski (Poznań)

  • singiel (Malta 2006)

 

Jan Paradowski (Kraków)

  • singiel (Słowacja 2010, Czechy 2011)

 

Ryszard Stawicki (Poznań)

  • debel (Malta 2006)
  • mixt (Słowacja 2010)

Michał Jędrzejewski (Warszawa)

  • debel (Malta 2006, USA 2007)

 

Stanisław Kaczmarski (Racibórz)

  • debel (Polska 2005)

 

Wojciech Pietrzak (Łowicz)

  • debel (USA 2007, Chorwacja 2008)

 

Marek Pudełko (Wrocław)

  • debel (USA 2007, Malta 2018)

 

Zbigniew Cieślak (Inowrocław)

  • debel (Słowacja 2010)

 

Bogdan Solarski (Rzeszów)

  • singiel (Malta 2018)

 

Agata Wojciuk (Łuków)

  • singiel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Joanna Szafranek (Chełm)

  • debel (Malta 2018)

 

Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)

  • debel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Tomasz Maziak (Legnica)

  • debel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Robert Telega (Kraków)

  • mixt (Malta 2018)

 

 

Srebrni Medaliści- Wicemistrzowie Świata:

 

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)

  • singiel (Czechy 2002)
  • debel (Chorwacja 2008, Czechy 2011)

 

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)

  • singiel (Czechy 2002, Malta 2018)
  • mixt (Indonezja 2003, Malta 2006, USA 2007, Malta 2018)

 

Grażyna Martini -Kamińska (Cieszyn)

  • singiel (Słowacja 2010)

 

Krystyna Drzewicka - Bielesz (Cieszyn)

  • singiel (Słowacja 2010, Czechy 2011)

 

Joanna Gałuszka -Garnuszek (Kielce)

  • singiel (Czechy 2011)

 

Aneta Szczerkowska - Dobosz (Gdańsk)

  • mixt (Słowacja 2010)

 

Joanna Szafranek (Chełm)

  • debel (Czechy 2011)

 

+ Andrzej Jasiński (Łódź)

  • singiel (Czechy 2002, Polska 2005)

 

Grzegorz Przybylski (Poznań)

  • singiel (Polska 2005)

 

Marek Pudełko (Wrocław)

  • singiel (USA 2007)

 

Ryszard Koczorowski (Poznań)

  • singiel (Polska 2005)

 

Stanisław Kaczmarski (Racibórz)

  • singiel (Polska 2005)

 

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)

  • singiel (Słowacja 2010, Czechy 2011)

 

Andrzej Polarczyk (Chodzież)

  • debel (Polska 2005)

 

Józef Herman (Ruda Śląska)

  • debel (Polska 2005)

 

Ryszard Stawicki (Poznań)

  • debel (Słowacja 2010)

 

Marcin Wroński (Kraków)

  • debel (Słowacja 2010)

 

Bogusław Rataj (Łódź)

  • debel (USA 2007)

 

Zbigniew Cieślak (Inowrocław)

  • debel (Czechy 2011)

 

Michał Jędrzejewski (Warszawa)

  • mixt (Malta 2006)

 

Marcin Krywiak (Wrocław)

  • mixt (USA 2007)

 

Marek Dobosz (Gdańsk)

  • mixt (Słowacja 2010)

 

Jan Paradowski (Kraków)

  • singiel (Malta 2018)

 

Ewa Dyrda (Tychy)

  • debel (Malta 2018)

 

Zdzislaw Plicner (Jarosław)

  • debel (Malta 2018)

 

Józef Safian (Zielona Góra)

  • debel (Malta 2018)

 

Michał Dyrda (Tychy)

  • mixt (Malta 2018)

 

Ferencz Artur (Zielona Góra)

  • mixt (Malta 2018)

 

Brązowi Medaliści:

 

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)

  • singiel (Indonezja 2003, Austria 2004)

  • debel (Czechy 2002, Austria 2004, Polska 2005)

  • mixt (Malta 2018)

 

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)

  • singiel (Austria 2004, Chorwacja 2008)

  • debel (Czechy 2002, Austria 2004, Polska 2005)

  • mixt (Austria 2004)

 

Edyta Kowalska (Gdańsk)

  • singiel (Polska 2005, Malta 2006)

  • debel (Chorwacja 2008)

  • mixt (Malta 2006, Chorwacja 2008)

 

Małgorzata Cudzik (Gdynia)

  • singiel (Malta 2006, Finlandia 2009, Słowacja 2010)

  • debel (Finlandia 2009, Słowacja 2010)

 

Danuta Francuszkiewicz-Posadzy (Rakoniewice)

  • singiel (Polska 2005)

 

Danuta Przybylska (Poznań)

  • debel (Czechy 2002)

 

Renata Banaś - Samson (Jastrzębie)

  • debel (Polska 2005)

 

Anna Sabok -Rzepka (Poznań)

  • debel (Czechy 2002)

 

Elżbieta Baszyńska (Bytom)

  • debel (Polska 2005)

 

Anna Balicka (Piotrków Trybunalski)

  • debel (Austria 2004, Chorwacja 2008)

 

Anna Obin (Sulejów)

  • debel (Austria 2004)

 

Elżbieta Warzecha (Wrocław)

  • debel (Malta 2006)

 

Joanna Szafranek (Chełm)

  • debel (Chorwacja 2008, Słowacja 2010)

 

Aneta Szczerkowska - Dobosz (Gdańsk)

  • debel (Słowacja 2010)

 

Grażyna Martini - Kamińska (Cieszyn)

  • mixt (Słowacja 2010)

  • debel (Malta 2018)

 

Krystyna Drzewicka - Bielesz (Cieszyn)

  • mixt (Słowacja 2010)

 

Krzysztof Migała (Warszawa)

  • singiel (Austria 2004, Polska 2005)

  • debel (Austria 2004)

 

Marcin Krywiak (Wrocław)

  • singiel (Japonia 2001, USA 2007)

  • mixt (Austria 2004, Malta 2018)

 

Maciej Koczorowski (Poznań)

  • singiel (Czechy 2002, Polska 2005)

  • debel (Polska 2005)

 

Ryszard Koczorowski (Poznań)

  • singiel (Austria 2004)

  • mixt (Polska 2005)

 

Józef Herman (Ruda Śląska)

  • singiel (Japonia 2001, Austria 2004)

  • debel (Japonia 2001)

 

Zbigniew Frenszkowski (Olsztyn)

  • singiel (Polska 2005)

  • debel (Austria 2004, Słowacja 2010)

 

Ryszard Stawicki (Poznań)

  • singiel (Malta 2006, Słowacja 2010)

  • debel (Polska 2005)

 

Wojciech Pietrzak (Łowicz)

  • singiel (USA 2007, Chorwacja 2008)

  • debel (Polska 2005, Słowacja 2010)

  • mixt (Chorwacja 2008)

 

Marcin Wroński (Kraków)

  • singiel (Finlandia 2009, Słowacja 2010)

  • debel (Finlandia 2009)

 

Marek Pudełko (Wrocław)

  • singiel (Malta 2006)

  • debel (Słowacja 2010)

 

Paweł Bobik (Wrocław)

  • singiel (Polska 2005)

 

Janusz Binkiewicz (Bytom)

  • singiel (Polska 2005)

 

Zbigniew Cieślak (Inowrocław)

  • debel (Malta 2006, Chorwacja 2008)

  • mixt (Malta 2006)

 

Bogdan Solarski (Rzeszów)

  • debel (Polska 2005, Słowacja 2010)

  • mixt (Finlandia 2009)

 

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)

  • debel (Austria 2004, Słowacja 2010)

 

Marek Filipek (Kraków)

  • debel (Austria 2004)

 

Krzysztof Szymanowski (Poznań)

  • debel (Polska 2005)

 

+ Andrzej Jasiński (Łódź)

  • debel (Polska 2005)

 

Jerzy Sobel (Wodzisław Śląski)

  • debel (Polska 2005)

 

Antoni Prokopowicz (Rzeszów)

  • debel (Polska 2005)

 

Zdzisław Krocz (Polska/Niemcy)

  • debel (Polska 2005)

 

Zbigniew Jabłoński (Gdynia)

  • debel (Malta 2006)

 

Józef Szafranek (Chełm)

  • debel (Malta 2006)

 

Romuald Czerwiński (Gdańsk)

  • debel (Chorwacja 2008)

 

Sławomir Stawicki (Warszawa)

  • debel (Chorwacja 2008)

 

Marek Iwaszko (Brusy)

  • debel (Chorwacja 2008)

 

Jan Paradowski (Kraków)

  • debel (Słowacja 2010)


Zdzisław Hrynkiewicz (Wólka Ratowiecka)

  • debel (Czechy 2011)

 

Stefan Rykowski (Polska/Szwecja)

  • debel (Czechy 2011)

 

Janusz Malarski (Łódź)

  • mixt (Czechy 2011)

 

Michał Dyrda (Tychy)

  • singiel (Malta 2018)
  • debel (Malta 2018)

 

Aleksander Gajos (Katowice)

  • singiel (Malta 2018)

 

Robert Telega (Kraków)

  • singiel (Malta 2018)

 

Artur Ferencz (Zielona Góra)

  • singiel (Malta 2018)

 

Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)

  • singiel (Malta 2018)
  • debel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Joanna Szafranek (Chełm)

  • singiel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)

  • singiel (Malta 2018)

 

Agata Wojciuk (Łuków)

  • debel (Malta 2018)

 

Kinga Janczukowicz (Kraków)

  • debel (Malta 2018)

 

Anna Śliwińska

  • debel (Malta 2018)
  • mixt (Malta 2018)

 

Robert Kowalczyk (Łódź)

  • mixt (Malta 2018)

 

Marek Kintzi (Kalisz)

  • mixt (Malta 2018)

 

Józef Safian (Zielona Góra)

  • mixt (Malta 2018)



 

 

Sukcesy Polaków podczas Mistrzostw Świata Lekarzy w Tenisie:

 

XIII) Malta 2018

1) indywidualnie

Jan Paradowski (Kraków) - srebro singiel open

Michał Dyrda (Tychy) - brąz singiel open

Marcin Krywiak (Wrocław) - złoto sigiel +40

Aleksander Gajos (Katowice) - brąz singiel +40

Robert Telega (Kraków) - brąz singiel +45

Artur Ferencz (Zielona Góra) - brąz singiel +55

Bogdan Solarski (Rzeszów) - złoto singiel +80

Agata Wojciuk (Łuków) - złoto singiel +40

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) - srebro singiel +45

Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce) - brąz singiel +45

Joanna Szafranek (Chełm) - brąz singiel +45

Bożena Kędzierska (Pułtusk) - złoto singiel +65

Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań) - brąz singiel +65

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Agata Wojciuk (Łuków)/Kinga Janczukowicz (Kraków) - brąz debel open

Joanna Szafranek (Chełm)/Agnieszka Widziszowska (Gliwice) - złoto debel +45

Ewa Dyrda (Tychy)/Katrin Bermoser (Austria) - srebro debel +45

Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)/Grażyna Martini-Kamińska (Cieszyn) - debel brąz +45

Anna Śliwińska/Joanna Todorow (Norwegia) - brąz debel +50

Bożena Kędzierska (Pułtusk)/Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań) - złoto debel +65

Michał Dyrda (Tychy)/Istvan Degrell (Węgry) - brąz debel open

Tomasz Maziak (Legnica)/Marek Pudełko (Wrocław) - złoto debel +60

Zdzislaw Plicner (Jarosław)/Józef Safian (Zielona Góra) - srebro debel +75

Michał Dyrda (Tychy)/Zsofia Lovro (Finlandia) - srebro mikst open

Robert Telega (Kraków)/Agata Wojciuk (Łuków) - złoto mikst +40

Marcin Krywiak (Wrocław)/Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce) - brąz mikst +40

Artur Ferencz (Zielona Góra)/Agnieszka Widziszowska (Gliwice) - srebro mikst +45

Robert Kowalczyk (Łódź)/Joanna Szafranek (Chełm) - brąz mikst +45

Marek Kintzi (Kalisz)/Anna Śliwińska - brąz mikst +50

Tomasz Maziak (Legnica)/Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań) - złoto mikst +60

Józef Safian (Zielona Góra)/Bożena Kędzierska (Pułtusk) - brąz mikst +65

 

3) turniej pocieszenia

Józef Safian (Zielona Góra) - złoto singiel +75

 

4) Puchar Narodów Mężczyzn

0:2 Czechy

 

5) Puchar Narodów Kobiet

2:0 Estonia

2:1 Norwegia

1:2 USA


XII)     Karlove Vary, Republika Czeska 2011

1) indywidualnie
Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata
Jan Paradowski (Kraków)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata
Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)- medal srebrny
Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)- medal srebrny
Krystyna Drzewicka- Bielesz (Cieszyn)- medal brązowy
Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medal brązowy
Zbigniew Cieślak (Inowrocław)- medal brązowy

2) w grach podwójnych i mieszanych
Joanna Szafranek (Chełm) i Gabriela Sefcikova (Słowacja)- medale srebrne
Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Krystyna Drzewicka- Bielesz (Cieszyn)- medale srebrne
Zbigniew Cieślak (Inowrocław) i Ojars Teteris (Łotwa)- medale srebrne
Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce) i Dorota Grudzień (Kielce)- medale brązowe
Paweł Bobik (Wrocław) i Marcin Wroński (Kraków)- medale brązowe
Wojciech Pietrzak (Łowicz) i Marek Pudełko (Wrocław)- medale brązowe
Zdzisław Hrynkiewicz (Wólka Ratowiecka) i Stefan Rykowski (Polska/Szwecja)- medale brązowe
Dorota Grudzień (Kielce) i Janusz Malarski (Łódź)- medale brązowe
Krystyna Drzewicka- Bielesz (Cieszyn) i Marcin Wroński (Kraków)- medale brązowe

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia
Joanna Szafranek (Chełm)
Marek Pudełko (Wrocław)
Józef Safian (Zielona Góra) i Bogdan Solarski (Rzeszów)
Dariusz Obin (Sulejów) i Janusz Malarski (Łódź)
Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Dariusz Obin (Sulejów)
Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce) i Wojciech Pietrzak (Łowicz)

4) Puchar Narodów
2:1 USA
0:2 Włochy

5) Puchar Narodów Kobiet
1:2 Czechy

 

XI) Banska Bystrzyca, Słowacja 2010

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Aneta Szczerkowska- Dobosz (Gdańsk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Jan Paradowski (Kraków)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Grażyna Martini- Kamińska (Cieszyn)- medal srebrny

Krystyna Drzewicka- Bielesz (Cieszyn)- medal srebrny

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)- medal srebrny

Małgorzata Cudzik (Gdynia)- medal brązowy

Marcin Wroński (Kraków)- medal brązowy

Ryszard Stawicki (Poznań)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Zbigniew Cieślak (Inowrocław) i Ojars Teteris (Łotwa)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Ryszard Stawicki (Poznań)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Ryszard Stawicki (Poznań) i Marcin Wroński (Kraków)- medale srebrne

Aneta Szczerkowska- Dobosz (Gdańsk) i Marek Dobosz (Gdańsk)- medale srebrne

Aneta Szczerkowska- Dobosz (Gdańsk) i Joanna Szafranek (Chełm)- medale brązowe

Małgorzata Cudzik (Gdynia) i Gizela Kamps (Niemcy)- medale brązowe

Jan Paradowski (Kraków) i Almos Klekner (Węgry)- medale brązowe

Wojciech Pietrzak (Łowicz) i Marek Pudełko (Wrocław)- medale brązowe

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy) i Zbigniew Frenszkowski (Olsztyn)- medale brązowe

Bogdan Solarski (Rzeszów) i Andreis Punka (Łotwa)- medale brązowe

Grażyna Martini- Kamińska (Cieszyn) i Stefano Sconci (Włochy)- medale brązowe

Krystyna Drzewicka- Bielesz (Cieszyn) i Milan Zawadzki (Słowacja)- medale brązowe

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Joanna Szafranek (Chełm)

 

X) Helsinki, Finlandia 2009

1) indywidualnie

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Małgorzata Cudzik (Gdynia)- medal brązowy

Marcin Wroński (Kraków)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy) i Rudolf Geisbuesch (Niemcy)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Małgorzata Cudzik (Gdynia) i Brigitte Fleischer- Peter (Niemcy)- medale brązowe

Marcin Wroński (Kraków) i Jonathan Rosenthal (Izrael)- medale brązowe

Bogdan Solarski (Rzeszów) i Eva Riha (Finlandia)- medale brązowe

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Zbigniew Cieślak (Inowrocław)

 

4) Puchar Narodów

2:1 Indonezja

0:2 Łotwa

 

IX) Umag, Chorwacja 2008

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Edyta Kowalska (Gdańsk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Marcin Krywiak (Wrocław)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)-medal brązowy

Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Kinga Bagyi (Węgry)- medale złote i tytuły Mistrzyń Świata

Marcin Krywiak (Wrocław) i Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Laura Tataborelli (Włochy)- medale srebrne

Joanna Szafranek (Chełm) i Anna Balicka (Piotrków Trybunalski)- medale brązowe

Edyta Kowalska (Gdańsk) i Svezdana Vujeva (Chorwacja)- medale brązowe

Romuald Czerwiński (Gdańsk) i Sławomir Stawicki (Warszawa)- medale brązowe

Marek Iwaszko (Brusy) i Zbigniew Cieślak (Inowrocław)- medale brązowe

Edyta Kowalska (Gdańsk) i Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medale brązowe

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Aleksander Skop (Toruń)

 

4) Puchar Narodów

2:0 Izrael

2:1 Szwecja

1:2 Niemcy Półfinał Medal brązowy

 

VIII) San Diego, USA 2007

1) indywidualnie

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Anna Sabok-Rzepka (Poznań)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Marek Pudełko (Wrocław)- medal srebrny

Marcin Krywiak (Wrocław)- medal brązowy

Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcia Williams (USA)- medale złote i tytuły Mistrzyń Świata

Michał Jędrzejewski (Warszawa) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Wojciech Pietrzak (Łowicz) i Marek Pudełko (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Bogusław Rataj (Łódź) i Vladimir Spicka (Czechy)- medale srebrne

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale srebrne

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Bogusław Rataj (Łódź)

Anna Sabok-Rzepka (Poznań) i Maria Niva (Finlandia)

 

4) Puchar Narodów

2:1 Japonia

1:2 USA

 

VII) Malta 2006

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Elżbieta Baszyńska (Bytom)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Grzegorz Przybylski (Poznań)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Edyta Kowalska (Gdańsk) -medal brązowy

Małgorzata Cudzik (Gdynia)- medal brązowy

Ryszard Stawicki (Poznań)- medal brązowy

Marek Pudełko (Wrocław)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Elżbieta Baszyńska (Bytom)- medale złote i tytuły Mistrzyń Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Kinga Bagyi (Węgry)- medale złote i tytuły Mistrzyń Świata

Ryszard Stawicki (Poznań) i Michał Jędrzejewski (Warszawa)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Michał Jędrzejewski (Warszawa)- medale srebrne

Elżbieta Warzecha (Wrocław) i Hajna Voros (Węgry)- medale brązowe

Zbigniew Cieślak (Inowrocław) i Ake Geterud (Szwecja)- medale brązowe

Zbigniew Jabłoński (Gdynia) i Józef Szafranek (Chełm)- medale brązowe

Edyta Kowalska (Gdańsk) i Zbigniew Cieślak (Inowrocław)- medale brązowe

 

VI) Gdynia, Polska 2005

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Elżbieta Baszyńska (Bytom)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Mieczysław Ludkiewicz- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Andrzej Jasiński (Łódź)- medal srebrny

Grzegorz Przybylski (Poznań)- medal srebrny

Ryszard Koczorowski (Poznań)- medal srebrny

Stanisław Kaczmarski (Racibórz)- medal srebrny

Maciej Koczorowski (Poznań)- medal brązowy

Edyta Kowalska (Gdańsk) -medal brązowy

Danuta Francuszkiewicz-Posadzy (Rakoniewice)- medal brązowy

Paweł Bobik (Wrocław)- medal brązowy

Krzysztof Migała (Warszawa)- medal brązowy

Zbigniew Frenszkowski (Olsztyn)- medal brązowy

Janusz Binkiewicz (Bytom)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Stanisław Kaczmarski (Racibórz) i Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Andrzej Polarczyk (Chodzież) i Egils Valeinis (Łotwa)- medale srebrne

Józef Herman (Ruda Śląska) i Bartolo Bresciano (Włochy)- medale srebrne

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Elżbieta Baszyńska (Bytom)- medale brązowe

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Renata Banaś-Samson (Jastrzębie)- medale brązowe

Maciej Koczorowski (Poznań) i Franco Radogna (Włochy)- medale brązowe

Ryszard Stawicki (Poznań) i Krzysztof Szymanowski (Poznań)- medale brązowe

Andrzej Jasiński (Łódź) i Wojciech Pietrzak (Łowicz)- medale brązowe

Jerzy Sobel (Wodzisław Śląski) i Bronisław Orawiec (USA)- medale brązowe

Antoni Prokopowicz (Rzeszów) i Jaroslav Boucek (Czechy)- medale brązowe

Zdzisław Krocz (Polska/Niemcy) i Bogdan Solarski (Rzeszów)- medale brązowe

Ryszard Koczorowski (Poznań) i Brygida Fleischer (Niemcy)- medale brązowe

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)

 

4) Puchar Narodów

2:1 USA

2:1 Słowacja

2:1 Niemcy

1:2 Włochy Finał Medal srebrny

 

V) Portschach, Austria 2004

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal brązowy

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)-medal brązowy

Ryszard Koczorowski (Poznań)- medal brązowy

Krzysztof Migała (Warszawa)- medal brązowy

Józef Herman (Ruda Śląska)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Anna Obin (Sulejów)-medale brązowe

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Anna Balicka (Piotrków Trybunalski)- medale brązowe

Krzysztof Migała (Warszawa) i Marek Filipek (Kraków)- medale brązowe

Zbigniew Frenszkowski (Olsztyn) i Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)- medale brązowe

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale brązowe

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Anna Balicka (Piotrków Trybunalski)

Janusz Malarski (Łódź)

 

4) Puchar Narodów

2:0 Tajwan

0:3 Słowacja

 

IV) Nusa Dua, Bali, Indonezja 2003

1) indywidualnie

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)-medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Happy Hardjanto (Indonezja)-medale złote i tytuły Mistrzyń Świata

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Samuel Simon (Indonezja)- medale srebrne

 

III) Karlove Vary, Republika Czeska 2002

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal srebrny

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)-medal srebrny

Andrzej Jasiński (Łódź)- medal srebrny

 

2) w grach podwójnych i mieszanych

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i Danuta Przybylska (Poznań)- medale brązowe

Agnieszka Widziszowska (Gliwice) i Anna Sabok- Rzepka (Poznań)- medale brązowe

 

II) Fukuoka, Japonia 2001

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Andrzej Jasiński (Łódź)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Maciej Koczorowski (Poznań)- medal złoty i tytuł Mistrza Świata

Józef Herman (Ruda Śląska)- medal brązowy

Marcin Krywiak (Wrocław)- medal brązowy

 

2) w grach podwójnych

Maciej Koczorowski (Poznań) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

Józef Herman (Ruda Śląska) i zawodnik z Japonii- medal brązowy

 

3) zwycięzcy turnieju pocieszenia

Bożenna Kędzierska (Pułtusk) i zawodniczka z Japonii-debel

Janusz Malarski (Łódź) i Ryszard Koczorowski (Poznań)- debel

 

4) Puchar Narodów

1:2 Szwecja

 

I) Włochy 2000

1) indywidualnie

Bożenna Kędzierska (Pułtusk)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

Jolanta Kloc (Sanok)- medal złoty i tytuł Mistrzyni Świata

 

2) w grach podwójnych

Maciej Koczorowski (Poznań) i Marcin Krywiak (Wrocław)- medale złote i tytuły Mistrzów Świata

 

 



Bożenna Kędzierska (Pułtusk)

  • singiel (Włochy 2000, Japonia 2001, Polska 2005, Malta 2006,

USA 2007, Chorwacja 2008, Słowacja 2010, Czechy 2011)

  • debel (Indonezja 2003, Malta 2006)

  • mixt (Słowacja 2010)

Agnieszka Widziszowska (Gliwice)

  • singiel (Indonezja 2003, Malta 2006, USA 2007)

  • debel (Malta 2006, USA 2007, Chorwacja 2008)

  • mixt (Czechy 2002, Polska 2005, Chorwacja 2008)

Elżbieta Baszyńska (Bytom)

  • singiel (Polska 2005, Malta 2006)

  • debel (Malta 2006)

Jolanta Kloc (Sanok)

  • singiel (Włochy 2000)

Anna Sabok-Rzepka (Poznań)

  • singiel (USA 2007)

Edyta Kowalska (Gdańsk)

  • singiel (Chorwacja 2008)

Aneta Szczerkowska- Dobosz (Gdańsk)

  • singiel (Słowacja 2010)

Marcin Krywiak (Wrocław)

  • singiel (Chorwacja 2008)

  • debel (Włochy 2000, Japonia 2001,USA 2007, Chorwacja 2008)

  • mixt (Czechy 2002, Polska 2005, Chorwacja 2008)

Maciej Koczorowski (Poznań)

  • singiel (Japonia 2001)

  • debel (Włochy 2000, Japonia 2001)

+ Andrzej Jasiński (Łódź)

  • singiel (Japonia 2001)

Bogdan Ostapowicz (Polska/Niemcy)

  • singiel (Finlandia 2009)

  • debel (Polska 2005, Finlandia 2009)

Mieczysław Ludkiewicz

  • singiel (Polska 2005)

Grzegorz Przybylski (Poznań)

  • singiel (Malta 2006)

Jan Paradowski (Kraków)

  • singiel (Słowacja 2010, Czechy 2011)

Ryszard Stawicki (Poznań)

  • debel (Malta 2006)

  • mixt (Słowacja 2010)

Michał Jędrzejewski (Warszawa)

  • debel (Malta 2006, USA 2007)

Stanisław Kaczmarski (Racibórz)

  • debel (Polska 2005)

Wojciech Pietrzak (Łowicz)

  • debel (USA 2007, Chorwacja 2008)

Marek Pudełko (Wrocław)

  • debel (USA 2007)

Zbigniew Cieślak (Inowrocław)

  • debel (Słowacja 2010)