W naszych turniejach może brać udział każdy lekarz lub lekarz dentysta/stomatolog, który posiada dyplom i obywatelstwo polskie. Wystarczy zgłosić się na konkretne zawody wysyłając zgłoszenie zgodnie z komunikatem turniejowym. Komunikaty turniejowe pojawiają się na miesiąc przed rozpoczęciem turnieju.

 

Dodatkowo istnieje możliwość zostania członkiem PSTL po opłaceniu składki członkowskiej.

 

PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁONKA PSTL:

- niższe wpisowe na turnieje akredytowane przez PSTL

- udział w losowaniu nagród specjalnych w trakcie trwania turniejów - możliwość klasyfikacji na liście rankingowej PSTL

- nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek w danym roku zgodnie z listą klasyfikacyjną PSTL w każdej kategorii wiekowej w grach pojedynczych i podwójnych

- zapewnienie członkom PSTL uczestniczącym w Mistrzostwach Świata strojów i gadżetów reprezentacyjnych

Wszyscy członkowie PSTL zobowiązani są do uiszczenia składki przelewem na konto lub poprzez wpłatę bezpośrednią w trakcie trwania turniejów u kogokolwiek z członków zarządu PSTL. Składkę można zapłacić w każdym momencie danego roku, natomiast obowiązuje ona tylko do  końca danego roku kalendarzowego.

Nowych członków PSTL po opłaceniu składki prosimy o przesłanie na maila: marcinpokrzywnicki90@gmail.com następujących informacji: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, miejscowość, kraj, nazwę izby lekarskiej, do której lekarz przynależy oraz posiadaną specjalizację.

 

Tylko członkowie z opłaconą składką figurują w rankingu PSTL.

 

Wysokość składek członkowskich:

- 50 zł - osoby do 30 roku życia włącznie i powyżej 65 roku życia włącznie

- 100 zł - reszta

 

Numer konta do wpłat składek:
18 1240 4588 1111 0010 3232 7640

Polskie Stowarzyszenie Tenisowe Lekarzy

W tytule proszę wpisać "składka pstl za rok 2020, imię i nazwisko"

 

 

Obecnych członków PSTL z opłaconą składką za rok 2019 informujemy, że termin płatności składki za rok 2020 mija 31 grudnia 2019. Nieopłacenie składki w tym terminie spowoduje usunięcie danej osoby ze styczniowego rankingu PSTL.