Zmiany w PSTL

Dodano: sobota, 21.07.2018


Podczas rozgrywek w Zamościu Zarząd PSTL ustalił następujące zmiany:

 

1. Zgłoszenia do turnieju rozpoczynającego się w piątek - do poniedziałku do północy. Plan gier musi się pojawić 2 dni przed rozpoczęciem turnieju.

2. Organizator turnieju ma obowiązek przesłać plan gier 2 dni przed rozpoczęciem turnieju na maila: marcinpokrzywnicki90@gmail.com.

3. Plan gier będzie się pojawiał 2 dni przed rozpoczęciem turnieju na stronie pstl.org, profilu PSTL na Facebook'u i na grupie 'TENIS-MED' na WhatsApp'ie.

4. Uczestnik turnieju ma prawo poprosić sędziego o późniejszą godzinę pierwszego meczu w piątek lub o pierwszy mecz od soboty od konkretnej godziny. Musi zgłosić to odpowiednio wcześniej sędziemu, zanim pojawi się na plan gier. Zawodnik musi się liczyć z tym, że będzie musiał rozegrać więcej meczów w sobotę.

5. Z uwagi na małą ilość zgłoszeń w przypadku połączenia dwóch kategorii wiekowych - młodszej ze starszą, zawodnik ze starszej kategorii dostanie również punkty do rankingu do swojej macierzystej (starszej kategorii). Przykład: łączymy kategorie do lat 35 i 35-40. 1 miejsce zajął gracz z kategorii do lat 35, a drugie gracz z kategorii 35-40. Gracz z drugiego miejsca dostanie punkty do rankingu za 2 miejsce w kategorii do lat 35 i za PIERWSZE miejsce w swojej macierzystej kategorii (35-40).

6. Organizator turnieju ma obowiązek wysłać do tygodnia od zakończenia zawodów pełne wyniki/drabinki/grupy oraz listę zgłoszeń na maila: marcinpokrzywnicki90@gmail.com.

7. Punkty za turniej pocieszenia gracz otrzymuje do swojej macierzystej kategorii wiekowej.