Nowy Zarząd PSTL

Dodano: środa, 13.06.2018


Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy odbyło się w Zielonej Górze w dniu 1 czerwca 2018 roku. W trakcie Zebrania został wybrany nowy Zarząd PSTL na kadencję 2018 - 2022.


1. Prezes – dr n. med. Joanna Szafranek-Pyzel (Chełm)
e-mail: joansza@wp.pl, tel. 502615413


2. Vice-Prezes – lek. med. Lech Borkowski (Gubin)
e-mail: lecbor@wp.pl, tel. 606429848


3. Sekretarz - lek. dent. Marcin Pokrzywnicki (Rybnik)
e-mail: marcinpokrzywnicki90@gmail.com, tel. 601172151


4. Skarbnik - lek. med. Remigiusz Stamirowski (Stargard Szczeciński)
e-mail: r.stamirowski@ymail.com, tel. 604859623


5. Członek Zarządu - lek. med. Natalia Pelczar (Opole)
e-mail: natkus@tlen.pl, tel. 504576665

 

 

W imieniu Członków nowo wybranego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy pragnę złożyć serdeczne podziękowania ustępującemu Prezesowi Zarządu, Dr. n. med. Marcinowi Wrońskiemu oraz Członkom Zarządu: Prof. dr. hab. n. med. Andrzejowi Semczukowi, lek. Bożenie Kędzierskiej i lek. Józefowi Safianowi, lek. Remigiuszowi Stamirowskiemu. Mam nadzieję, że pozostaną Państwo w poczuciu wykonania postawionych cztery lata temu zadań oraz w gotowości wspomagania nas swą radą i doświadczeniem.
Stając na czele nowych Władz, mam świadomość chlubnych kart historii Stowarzyszenia budowanej przez prawie 20 lat oraz zbliżającego się Jubileuszu. Tym bardziej dziękuję za okazane zaufanie. Wierzę, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Zrobimy wszystko, by nasza energia zaowocowała interesującymi pomysłami oraz pozwoliła na to, by Stowarzyszenie cieszyło się niezmiennie dobrą kondycją.
Za jeden z podstawowych celów stawiam sobie zintegrowanie lekarzy na różnych etapach życia oraz kariery zawodowej, ludzi, których będzie łączyć nie tylko wspólna misja zawodowa, ale i pasja sportu. Będziemy pamiętać, że zasada fair play na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania Stowarzyszenia jest warunkiem gry w jednej lekarskiej tenisowej drużynie – na korcie i poza nim.

 

Prezes PSTL
Dr n. med. Joanna Szafranek-Pyzel